⇒ Koncert CHOPIN IN SPACE

⇒ Koncert CHOPIN IN SPACE

Koncert Chopin in Space

Uwieńczeniem konferencji „międzynarodowe spotkanie sektora branży kosmicznej” był niesamowity koncert „chopin in space”, który odbył się w muzeum ii wojny światowej.
Ścieżka dźwiękowa filmu składała się z dziesięciu utworów fryderyka chopina. Płytę z kompozycjami chopina zabrał w kosmos płk. george d. zamka – dowódca wyprawy sts-130 endeavour.
Wykonawcą był pianista Karol Radziwonowicz, który po recitalu w carnegie hall w 2001 r. został uznany przez krytyków amerykańskich „pianistą niosącym pochodnię chopina i paderewskiego”.
Artyście towarzyszyła orkiestra sinfonia viva, pod batutą tomasza radziwonowicza, złożona z najzdolniejszych absolwentów akademii muzycznej im. fryderyka chopina w warszawie.
Było to wystąpienie emanujące pozytywną energią, radością przeżywania każdej chwili życia i zachwytem nad pięknem świata.
Reżyserem całego projektu był Adam Ustynowicz.
mecenasem koncertu „ chopin in space” był PKN Orlen.
Partnerem koncertu i naszym wsparciem była także marka Lotto s.a., której właścicielem jest Totalizator Sportowy – jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek, działająca nieprzerwanie od 64 lat.